АФНУ
8
Років досвіду
23
Верифіковані рекомендації
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
1
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Сертифікований ріелтор, член АФНУ ( Ассоціації Фахівців з Нерухомості Україны)

На ринку рієторських послуг з 2019 року.
Як агентка з нерухомості, я бачу це не просто професією, а скоріше стилем життя. Протягом своєї кар'єри я постійно вдосконалювала свої професійні та особистісні якості, відвідуючи курси, тренінги, майстер-класи та семінари. Я успішно закривала численні угоди різної складності. Наша команда вирізняється з-поміж інших агентів з нерухомості та приватних ріелторів тим, що надає індивідуальні послуги, встановлює пріоритет уподобанням і вимогам клієнта, та забезпечує максимальне задоволення від надання послуг у сфері нерухомості.

Я допоможу продати/купити житлову та комерційну нерухомість, а також займаюсь земельними ділянками.

Ми також працюємо з інтернет-аукціонами, де продається майно банкрутів. Ми проводимо аукціони в англійському та голландському форматах аукціону.

Оренда комерційної нерухомості (2)

  • DOMIN
    25 000 грн/міс
    134 грн/м²

    Свободи просп. (Прокоф'єва), 14

    приміщення вільного призначення
    186 м²
    сьогодні
    Оренда унікального комерційного приміщення – ваш простір для творчості та бізнесу! Шукаєте ідеальне місце для реалізації ваших ідей? Пропонуємо просторе комерційне приміщення на Проспекті Свободи, яке стане ідеальною основою для вашого бізнесу чи творчого проєкту! Переваги вашого нового простору: - Велика площа: 186 м² на 2-му поверсі – простір для амбітних ідей та комфортної роботи. - Високі стелі: Додають приміщенню відчуття простору та свободи. - Гнучке планування: Вільний open space, який можна адаптувати під ваші потреби. - Унікальний стиль: Сучасний дизайн із можливістю перепланування та ремонту під ваш запит. - Комфортні умови: Кондиціонер для оптимального мікроклімату та окрем...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • DOMIN
    14 500 грн/міс
    418 грн/м²

    Свободи просп. (Прокоф'єва), 14

    офісне приміщення
    35 м²
    сьогодні
    Оренда стильного офісу в серці міста – ваш ключ до успіху! Два сучасних офіси типу "open space" на Проспекті Свободи чекають на вашу команду! Це ідеальний простір для тих, хто прагне поєднати комфорт, функціональність і престиж. Переваги вашого нового офісу: - Оптимальна площа: 35 м² кожний офіс, (є 2 офіса поряд, загальною площею 70м²) на 3-му поверсі – ідеально для невеликої, але амбітної команди. - Престижна локація: Проспект Свободи – діловий центр із зручною транспортною розв’язкою. - Сучасний дизайн: Стильний ремонт і готові меблі створюють професійну атмосферу з першого дня. - Технологічний комфорт: Безперебійний високошвидкісний інтернет для безперервної роботи. - Ексклюзивні...